77676, שבט זבולון 9, אשדוד
03-5661617contact@dreamsoft.co.il
בניית אתרי אינטרנט\חדשות ומאמרים\בניית אתר בתקציב נמוך

בניית אתר בתקציב נמוך

משימה ראשונה ועיקרית של כל עסק בכל שלבי קיומו  ובמיוחד בתחילת דרכו היא לעשות אותו נגיש ללקוחות פוטנציאליים. אם אתא מחליט להקים סלון יופי, פוטו-סטודיו, גלריית תמונות או חנות וירטואלית-המשימה הראשונה והכרחית היא פרסום. אפשר לפרסם את עסקך בעיתון או טלוויזיה, אבל הצורה האפקטיבית ביותר היא פרסום ברשת אינטרנט דרך בניית האתר שייצג את עסקך.
אתר מהווה שטח וירטואלי שלך ברשת אינטרנט הכולל מידע על עסקך, פרטי התקשרות, תיאור  מוצרם ושירותים, קטלוג או אפילו אפשרות קניה(חנות אינטרנט). אתרך עובד בשבילך כל שעות היממה ללא חגים וחופשות. ישנו מבחר רחב של סוגי אתרים: אתרים תדמיתיים, קטלוגים, חנויות אינטרנט.
אתרי אינטרנט שונים זה מזה ביעדים, הקף מידע ועיצוב. חשוב מאוד כבר בתחילת הדרך להגדיר בפניכם את מטרות בניית אתר, עדיפויות, תקציב, לבחור סוג האתר והקף מידע.
לא תמיד עסק חדש בתחילת תהליך הקמתו יכול להרשות לעצמו  להשקיע בבניית אתר משאבים ותקציבים רבים. יחד עם זאת  ישנם אפשרויות לבניית אתר בתקציב מוגבל  ולשמור על איכותו הגבוהה כולל אפשרות שיפור והרחבה.
כיצד המטרה הזו ניתנת להשיגה? בשלבים הראשונים אתרכם לא חייב לכלול כמות ניכרת של מידע, תפריטים ודפים רבים. אבל מערכת ניהול אתר רחבת אפשרויות ובניית אתר בצורה נכונה ואפקטיבית, עיצובו גמיש יאפשרו  לכם להשלים ולשנות את תחולתו בהקדם באופן עצמאי כרצונכם ללא פגיעה באיכות האתר.
בליווי מערכת ניהול אתרים איכותית ורחבת אפשרויות שנותנת לו פוטנציאל לפיתוח והרחבה עתידיים על-ידי בעל האתר, אפשר ליהנות מיתרונות המשמעותיים של בניית אתר בתקציב מוגבל-עלות נמוכה וזמן הקמתו קצר.
אתר מסוג זה אפשר למלא ולשפר, לפתח ולקדם ויתרונותיו באים על-ידי ביטוי בפרסום מוזל, הגדלת כמות הלקוחות  ונרגשים כבר בשלבים הראשונים של קיומו.

טופס צור קשר