77676, שבט זבולון 9, אשדוד
03-5661617contact@dreamsoft.co.il

ניהול תפריטים


שלב הבא בבניית אתר אינטרנט הינו הגדרת תפריטים.
על מנת להגיע לרשימת תפריטים של אתר יש ללחוץ על קישור "תפריטים" בתפריט עליון של מערכת ניהול, תחת ניהול תכנים.בעזרת המסך אפשר לראות את רשימת התפריטים הקיימים באתר, להוסיף תפריט חדש או לפתוח עורך תפריט על מנת לעדכן תפריט קיים.על ידי לחיצה  על כפתור או על שם התפריט  נכנסים לעריכת התפריט הנבחר. לחיצה על כפתור "הגדרת תפריט חדש" נפתח אותו עורך תפריטים:


קישורים בתפריט הנבחר מוצגים בצורת עץ. עורך תפריטים מאפשר לעדכן כותרת של קישורים, למקם אותם בתוך העץ, למחוק קישורים קיימים או להוסיף קישורים חדשים. בסיום העבודה יש ללחוץ על כפתור "שמור" או "שמור וסגור" על מנת לשמור את כול השינויים שנעשו.

הוספת קישור חדש

קיימים שלושה סוגים של קישורים בתפריט: קישור לעמוד וירטואלי, קישור לעמוד קטגוריה וקישור בהתאמה אישית.
על מנת להוסיף קישור לעמוד וירטואלי או לעמוד קטגוריה יש לעבור לרשימת עמודים או קטגוריות בלחיצה על חץ בצד ימין מעל הגדרות התפרית.


בלחיצה על שם עמוד או קטגוריה הקישור הנבחר מתווסף לסוף רשימת הקישורים של התפריט.

הגדרת מיקום של קישור

על מנת לקבוע מיקום של קישור יש לבחור את המיקום החדש מתוך רשימה של אותו קישור בעמודה "סדר הצגה". ברשימה מופעים מיקומים אפשריים עבור רמה בה נמצא הקישור.

הגדרת תת קישור

על מנת להגדיר תת קישור או לחלופין להפוך תת קישור לקישור ראשי, יש ללחוץ על חץ שמאלה או ימינה בשורה של קישור. על מנת לבצע את הפעלוה עבור מספר קישורים בו זמנית, ניתן לסמן כמה קישוריום בעזרת תיבת סימון וללחוץ על כפתורים "הוספת זיח" או "הסרת זיח" בתפריט עליון של עורך תפריטים.

מחיקת קישור

ניתן למחוק קישורים קיימים בלחיצה על כפתור "מחיקה" בשורת הקישור או לסמן מספר קישורים ולמחוק אותן בלחיצה על כפתור "מחק מסומנים" בתפריט עליון של עורך תפריטים.

שמירת הגדרות וסיום עבודה

ניתן לשמור את השינויים בלחיצה על כפתור "שמור" או "שמור וסגור" בתפריט עליון של עורך תפריטים.  לחיצה על "שמור וסגור" סוגרת את העורך ומרעננת רשימה של תפריטים בעמוד קודם.
על מנת לסגור עורך תפריטים ללא שמירת שינויים, יש ללחוץ על כפתור סגירה בפינה העליונה השמאלית של החלון.

מחיקת תפריט

ניתן למחוק את התפריט בלחיצה על כפתור "מחק" בתפריט עליון של עורך תפריטים או בכפתור "מחיקה" ברשימת התפריטים.


ניהול תפריטים דרך מערכת ניהול אתרים

טופס צור קשר