77676, שבט זבולון 9, אשדוד
03-5661617contact@dreamsoft.co.il
בניית אתרי אינטרנט\חדשות ומאמרים\טיפים לבניית אתר אינטרנט

טיפים לבניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט אמין ואפקטיבי מורכבת מנקודות רבות שיש לשים לב אליהן: איך תדעו אם המפתח שמצאתם מקצועי מספיק? מה הם הדברים שיש לשים לב אליהם, ומהו בכלל אתר אינטרנט שבנוי בצורה הטובה ביותר? כל הטיפים החיוניים להפיכת העסק שלכם למעצמה אינטרנטית.

בין אם יש לכם עסק פיזי או עסק אינטרנטי, בין אם אתם פרילנסרים שרוצים לקדם את עצמכם ולהגיע לכמה שיותר לקוחות ובין אם אתם חברה גדולה – בניית אתר אינטרנט לעסק מהווה כיום חלק בלתי נפרד מכל עסק. רשת האינטרנט - פלטפורמה מספר אחת כיום לפרסום ולשיווק.
אז איך עושים את זה ומה חשוב לדעת? האם כדאי להשתמש בשירותיו של איש מקצוע,מומחה לבניית אתרים, ומה חשוב שיידע איש המקצוע? מה חיוני שיהיה באתר אם אתם באמת רוצים שיהיה אפקטיבי ומקצועי?

בניית אתרים-מה חשוב לדעת.

ראשית, אתר אינטרנט נחשב לאפקטיבי, כאשר בסופו של דבר הוא מגדיל את כמות הפניות אל העסק, וכתוצאה מכך גם את כמות המכירות המתבצעות. לפיכך, כדאי מאוד שלא לחסוך במשאבים ובמאמצים בעת בניית האתר , לדאוג שייבנה באופן שישיג את המטרה המבוקשת.

לשם כך, מומלץ מאוד לפנות לאיש מקצוע מומחה לבניית אתרים, שמכיר היטב את הרשת – שיבנה עבורכם אתר מקצועי, שיווקי, מסייע ליצירת קשר דרך האתר, וכן מערכת המאפשרת ביצוע של מכירות מקוונות – עסקאות און-ליין. יתרה מכן, כדאי להכניס אפשרות ליצירת קשר בכל דפי האתר ולא במקום אחד בלבד, וכן מספר טלפון וכתובות רלוונטיות במיקומים בולטים ונגישים.
טיפ פנימי בבניית אתרכם שנוכל לשתף אותכם בו הוא שמיקום השרת אינו משפיע על דירוג תוצאות החיפוש, ולכן כדאי מאוד להשתמש בשרתים זמינים ומוכחים, בעלי זמני תגובה טובים. באופן זה האתרכם יהיה זמין בכל עת וגולשים בו לא ייתקלו בתקלות ובניתוקים.

טיפים לרכישת דומיין

נקודה נוספת באשר לדומיין, אם אתם מייעדים את האתר לשוק הישראלי, מוטב שתרכשו דומיין ישראלי. אם אתם מתכננים עסק בינלאומי, עדיף לרכוש דומיין בינלאומי בעל סיומת "com". כמו כן, כדאי לבחור שם קליט וקצר עבור האתר שלכם, וכן כתובת קצרה ככל האפשר. הגדרת תת-דומיינים עבור שפות נוספות שאליהן אתם מבקשים לתרגם את האתר שלכם, או רכישה של דומיינים לשימוש באזורים נוספים בעולם – אף הם חלק מן הדברים שיש לעשות – הכול תלוי בקהלי היעד המתוכננים.

תוכן האתר

דבר חיוני נוסף הוא עדכון האתר שלכם באופן קבוע בתוכן מקורי וייחודי, בנושאים רלוונטיים לעסוקו; גוגל מדרג כיום את האתרים בעיקר על פי איכות התוכן שנמצאת בהם, וזו נקבעת לפי קריטריונים כמו מקוריות, תרומה אמיתית לגולש, כתיבה ברמה גבוהה, ועוד. מומלץ להוסיף גם סרטונים ותמונות – ועליהם להיות באיכות גבוהה.

קישורים-גם הם חשובים בבניית אתרכם

ואם כבר התייחסנו לתחום הקידום-השלב המלווה את בניית אתרים, קישורים לרשתות החברתיות הם דבר נוסף שמסייע לקידום, בשיתוף ובפרסום. מומלץ לשתול אותם בדפים רבים ככל האפשר באתר. באופן הזה תוכלו לזכות בהמלצות ישירות, בקישורים ובשיתופים על ידי הגולשים באתר, וכך להגדיל את החשיפה באופן אורגני.

אחרונים חביבים, ומרכזיים ביותר בבניית אתרים – הם העיצוב של האתר, ומערכת ניהול האתר. כדאי שהעיצוב יהיה נקי ונעים לעין ולא ייצור תחושת עומס אצל הגולש, ישתלב היטב עם ממשק המשתמש, עם הקישורים והכפתורים שאתם מבקשים להוסיף בכל דף. באשר למערכת ניהול התוכן, אנחנו ממליצים על מערכת פשוטה ויעילה, בעלת אפשרויות רבות לקידום – קישורים למנועי חיפוש, תגיות מטא, ניהול ומעקב פשוטים, ועוד. 

לאור כל האמור לעיל, קל להבין שכדאי מאוד להשתמש בשירותם של מומחים לבניית אתרים; הם ידעו לבחור את הפלטפורמות המיטביות לבניית האתר, וכן לנצל היטב את האפשרויות הטמונות בהן לצרכי האתר. בניית אתרים היא עולם שלם, וטרם הזכרנו את הניהול השוטף ואת התחזוקה של האתר לאורך זמן ובעת השימוש.

טופס צור קשר