77676, שבט זבולון 9, אשדוד
03-5661617contact@dreamsoft.co.il
בניית אתרי אינטרנט\חדשות ומאמרים\אופטימיזציה ושיפור ביצועים של אתרי אינטרנט

אופטימיזציה ושיפור ביצועים של אתרי אינטרנט

אופטימיזציה ושיפור ביצועים של אתרי אינטרנט
אופטימיזצית אתר אינטרנט הינה שלב חשוב בתהליך של הקמת האתר. מה משקל של דפי האתר שלכם, תוך כמה זמן שרת מחזיר את הדף לדפדפן, כמה זמן לוקח לדפדפן לרנדר את הרכיבים של האתר? כל אלו הן השאלות שמאוד חשוב לשאול, מכיוון שהתשובות בסופו של דבר משפיעות גם על חווית הגולשים וגם על דירוג של האתר שלכם בתוצאת החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש אחרים.
היום, כאשר אתרי אינטרנט הפכו להיות אפליקציות מושלמות שמספקות הרבה פונקציונליות למשתמש, חשוב לבדוק ולשפר את כל הרכיבים של אתר, על מנת להגיע לזמני תגובה וביצעוים טובים.

אנחנו בדרימסופט משקיעים הרבה זמן וכח בכל שלב של בניית אתר אינטרנט, החל מעצם בניית האתר וכלה בהתקנתו בצורה יעילה ונכונה בשרתי החברה. הקפדה ותכנון נכונים בכל שלב ושלב מבטיחים ביצועים טובים של האתר. חשוב לדעת, שלתהליך ישנם רבדים רבים, כגון: יצירת קוד נכון וקל בהתאם לדרישות ה- W3C, ארגון בינלאומי העוסק בתקינה ברשת, עיבוד תמונות במטרה להקטין את משקלן, דחיסת רכיבים טקסטואליים וכו'. על מנת שאתרכם יענה על כל הדרישות העכשויות, יהיה יעיל ונח לגולש, כדאי לכם לפנות למומחים.

על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות בתפעול האתר אנחנו משתמשים בכלי אופטימיזציה של קוד האתרים. הכלי מאפשר דחיסת קבצי  Javascript ו-CSS וצמצום משמעותי בזמני המתנה בעת עליית האתר. מפתחי אתרים יכולים להשתמש בכלי הזה בזמן בניית האתרים כדי לשפר את ביצועי האתרים.

כלי זה מבצע דחיסה של סקריפטים ובהרבה מקרים יכול להקטין אותם באופן משמעותי (בין 10% ל-50% ויותר), תלוי בצורת הכתיבה של הסקריפט. בהצלחה!

טופס צור קשר